Бренд AIWA починає свою історію, з 1951 року. Одним з найсильніших напрямів бренду була аудіо і телевізійна техніка. Ця техніка дозволила зарекомендувати бренд з найкращого боку і отримати визнання практично в кожній країні світу.

З 2017 року бренд AIWA належить японській компанії Towada Audio, що привнесла свої інновації і зробила внесок в розвиток продукції AIWA. Компанія розробила велику кількість інновацій, були відкриті представництва і запущені виробництва по всьому світу.

Збирають LED-телевізори AIWA на заводі, який був побудований в 2005 році і займає площу 30 тисяч квадратних метрів. Це величезне підприємство, що складається з семи виробничих ліній і безлічі складських приміщень. Всього на підприємстві працює 400 чоловік.

Велика частина виробничого процесу проходить в закритому боксі, де дотримується суворий температурний режим, робочі ходять в спеціальному одязі. Важливо, щоб електронні компоненти залишалися в чистоті, так як кожну матрицю підключають до спеціального стенду і перевіряють на наявність несправностей. Все це говорить про безкомпромісну якість продукції на всіх етапах виробництва.

Фірмове звучання плюс бездоганне зображення тепер доступні українському споживачеві при партнерстві офіційного дистриб’ютора – компанії Ромсат!